Pilulka.sk - Zdravie s presnosťou
Nakupujte zdravie výhodnejšie

Neplaťte za dopravu
10 % zľava na lieky, 20 % zľava na doplnky stravy Daily a ďalšie výhodné ceny
50% zľava na DNA test v hodnote 480€
Priemerný člen ušetrí až 380 € ročne.
13,59 €
TribuMaca + Piperine 90 kapsúl
0,45 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás7,11 €7,99 €
-11 %
Zero New berry (ovocie) 20 šumivých tabliet
0,36 € / 1 tabletu
Za 2 dni od 14:00 u vás13,39 €
Pure Creatine Creapure 120 kapsúl
0,22 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás10 €
8 € s 

Bioactive Potassium + Magnesium 90 kapsúl
0,22 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás32,59 €
Sweaty Electrolyte Hydration Mix Lemon & Lime 24 x 6 g
0,68 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás18,09 €
Pulse Performance Electrolytes Mango & Passion Fruit 220 g
0,41 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás1,66 €
4+1 ZDARMA
Elektrolyty Hydropro Tropické ovocie 22 g
1,66 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás1,66 €
4+1 ZDARMA
Elektrolyty Hydropro Jablko 22 g
1,66 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás1,66 €
4+1 ZDARMA
Elektrolyty Hydropro Pomaranč 22 g
1,66 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás1,66 €
4+1 ZDARMA
Elektrolyty Hydropro Lesné ovocie 22 g
1,66 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás32,59 €
Sweaty Electrolyte Hydration Mix Mango & Orange 24 x 6 g
0,68 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás8,09 €
Repelent Junior sprej proti komárom a kliešťom 150 ml
0,54 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás14,69 €
3D SPRAY tekutá moskytiéra, insekticídny prostriedok v spreji 1x300 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás9,69 €
Family náhradná tekutá náplň proti komárom - 30 nocí 21 ml
4,61 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás3,99 €
Sterilux kompres sterilný so založenými okrajmi 10 x 10 cm 50 ks
0,08 € / 1 ks
Za 2 dni od 14:00 u vás17,19 €
Saliver - 20 náplasť na odstr. bradavíc s kys. salicylovou Ø 10 mm, 20 ks
Za 2 dni od 14:00 u vás15,39 €
ClinSkin Fibrocontrol náplasti na odstránenie fibrómov 3 ks
5,13 € / 1 ks
Za 2 dni od 14:00 u vás4,09 €
Gázové komprespäty nestérilne 10 x 10 cm, 8 vrstiev. 100 ks
0,04 € / 1 ks
Za 2 dni od 14:00 u vás10,29 €
Peha-fix Ovínadlo elastické fixačné 12cmx4m 20 ks
0,51 € / 1 ks
Za 2 dni od 14:00 u vás8,69 €
STŰLPA obväz pletený hadicový veľ.2R paže a detské dolné končatiny
Za 2 dni od 14:00 u vás8,39 €
lízanka proti stresu s príchuťou guava jablka 12 ks
0,70 € / 1 ks
Za 2 dni od 14:00 u vás7,19 €
Mandle v tenkej vrstve horkej čokolády a kakaa 200 g
0,36 € / 10 g
Za 2 dni od 14:00 u vás7,89 €8,39 €
-5 %
Pharma ANTIMYKOTICKÝ intímna hygiena 250 ml
0,32 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás6,99 €
Tea Tree Oil Umývací gél na intímnu hygienu 200 ml
0,35 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás15,99 €
14,39 € s 

Dynasty hydratačný pleťový krém 50 ml
3,20 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás15,99 €
14,39 € s 

Odličovací balzam s inovatívnym dávkovaním 50 ml
3,20 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás20,89 €
Opaľovací krém Aqua Glowing Sunscreen SPF50 45 ml
4,64 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás17,39 €
15,65 € s 

Výživná nočná maska s ryžovým extraktom 60 ml
2,90 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás16,49 €
14,84 € s 

Jelloskin Masážny krém na tvár aj telo 200 ml
0,82 € / 10 ml
Za 2 dni od 14:00 u vás16,69 €
15,02 € s 

Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g
6,18 € / 10 g
Za 2 dni od 14:00 u vás299 €
Age-R Booster Pro Ex Black, Multifunkčné zariadenie pre starostlivosť o pleť
Za 2 dni od 14:00 u vás18,09 €
14,47 € s 

Organic Ashwagandha KSM-66 60 kapslí
0,30 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás37,09 €
CBD 30% PREMIUM 3000mg Full Spectrum 10 ml
0,19 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás43,21 €
Medvedík uspávačik s projektorom a hudbou Baby Bear First Dreams - ružová 0m+
Za 2 dni od 14:00 u vás8,99 €12 €
-25 %
7,19 € s 

Calming Magnesium Bisglycinate + B6 90 kapsúl
0,30 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás36,18 €
28,94 € s 

Calming Magnesium Bisglycinate + B6 180 kapslí
0,60 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás20,33 €
16,26 € s 

Synergistic D3 + K2 + K1 90 kapsúl
0,23 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás20,29 €
16,23 € s 

pH-Resistant Boulardii Probiotic 60 kapsúl
0,34 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás15,20 €
12,16 € s 

Bioactive Curcumin + Piperine 90 kapsúl
0,34 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás11,28 €
9,02 € s 

Organic Selenium Chelate 90 kapsúl
0,13 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás12,59 €
10,70 € s akciou: Zľava 15 %
Forte 30 tvrdých kapsúl
0,84 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás7,11 €7,99 €
-11 %
Zero New berry (ovocie) 20 šumivých tabliet
0,36 € / 1 tabletu
Za 2 dni od 14:00 u vás13,39 €
Pure Creatine Creapure 120 kapsúl
0,22 € / 1 dennú dávku
Za 2 dni od 14:00 u vás



















































































































































































































































































































































































































































































































